Army.cz - armádní Rudé Právo 21. století

4 replies [Poslední]
mika vrtulka
Offline
Členem od: 09.06.2009

Zdá se, že ministr obrany Alexandr Vondra má, zatím, důvěru vojáků. Jak s ní naloží je nyní již jen na něm.

Budeme doufat, že nebude falešný jako jeho předchůdce MUDr. Martin Bonaparte Barták.

Marast
Offline
Členem od: 16.09.2009
Facebook AČR zřízen!

Už jste byli na http://www.facebook.com/ArmadaCeskerepubliky a vyjádřili jste tam svoje názory?
 
Pozor! Negativní příspěvky budou asi mazány! :DDD
 

unkown
Offline
Členem od: 09.12.2009
Facebook Ačr

 
Komentáře a další příspěvky, které posoudíme jako závadné – tj. v rozporu s pravidly výše – si vyhrazujeme právo pozměnit nebo odstranit.
Zaměstnanci Ministerstva obrany ČR, kteří vykonávají správu stránek, si dále vyhrazují právo ignorovat, omezit nebo zastavit takové komentáře a reakce na ně, které by vedly k plýtvání zdroji státního rozpočtu a marnění času státních zaměstnanců.
to si snad dělaj prd*l ne?

Vlasta
Offline
Členem od: 07.11.2010
GRUND a jeho bolševici

Četla jsem zde některé kritické názory na nového tiskového mluvčího pana Grunda a musím vyjádřit také svůj názor. Samozřejmě není správné, jestli si někdo dohazuje kšefty pro své známé, ale myslím, že je to pořád lepší, než dělat PR armádě se současnými pracovníky. Zažili jsme už řadu reorganizací i na tiskovém odboru či v PICMO, ale bohužel je to stále stejné, respektive ještě horší. O nových tabulkách, funkcích, pracovních náplních, koncepcích a samozřejmě i jménech rozhodují stále stejní lidé. A těch pár s nebolševickou minulostí se na svých místech většinou příliš dlouho neohřálo, ať už dobrovolně, či nikoliv.Bolševická klika má propagaci pevně v rukou a nějaký mladý floutek jim v tom nezabrání, ani kdyby měl praxi z Bílého domu. Army.cz ani Areport už dnes nikdo v armádě nebere vážně, ale proč? Protože tam píšou soudruzi přesně tak, jak je to na příslušných školách v Sovětském svazu a dalších spřátelených zemích naučili.
Pane Grund, pokud to tady ještě čtete - opravdu hodláte za jednoho ze svých nejbližších podřízených vzít RSDr. Jana Procházku s vysokou politickou (bolševickou) školou? Člověka, který s názory zůstal více než dvacet let zpátky? Ale možná se mýlím a je to špičkový odborník na komunikaci. Ostatně svědčil by o tom i fakt, že na zahraničních služebních cestách stál v posledních letech resort MO minimálně statisíce korun, spíše ale miliony (pro neznalé podotýkám, že mluvím o jediném člověku). Bylo by zajímavé spočítat, na kolik peněz přišel jeden článek, jedna stráka, jedno písmenko od tohoto soudruha. Ale možná si už "vypsal" tolik zásluh, že si nové vedoucí místo zaslouží a že jej ocení i náš pan ministr-disident.
Podobných příkladů bych mohla jmenovat mnoho. Ale nechci ostatní zatěžovat dlouhým seznamem jmen. Spíš jsem chtěla jen poukázat na jednu z opomíjených příčin špatné komunikace a špatného obrazu vedení i celého resortu MO.

maskr
Offline
Členem od: 27.06.2010
plk.Hlaváč

Teda to se mi strašně líbí od pana plk. Hlaváče jak si třepí hubu o tom, že se nemusí klepat v obavě, že se naše kritika obrátí proti nim. Měl jsem nějaký čas tu čest pod tímto velitelem sloužit a v té době nám předváděl přesně pravý opak. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Jeden z mých důvodů odchodu z armády.