1 reply [Poslední]
cipisek
Offline
Členem od: 23.10.2009

Pánové,
to co se teď děje v armádě je .... zajímavé?? Všichni odejivší hovoříte zasvěceně a je vidět, že víte o čem mluvíte. Já patřím mezi Vás! Nechci spekulovat, takže jen fakta. Jsem účastníkem (úspěšným) posledního deseti měsíčního kurzu vyšších důstojníků..a protože jsem rok nebyl na pracovišti..tak...jsem se dostal mezi Vás!
Napadlo někoho zkusit hromadnou žalobu? Má někdo z Vás s tímto zkušenosti (co by to obnášelo?, co je pro to třeba udělat?). Nějaký typ na dobrého právníka? Za co žalovat? Co chtít?

mika vrtulka
Offline
Členem od: 09.06.2009
"Hromadná žaloba"

Pojem hromadná žaloba je dost zavádějící a matoucí. Předpokládám, že máte na mysli koordinované podání mnoha žalob. Koncentrace by se dala jistě uplatnit v tom smyslu, že by byl osloven jeden advokát, který by se touto věcí dále zabýval a pracoval by ve prospěch všech. Šlo by tedy o finanční úsporu v platbě mnoha různým advokátům za tzv. seznámení se s případem. Za redakci mohu slíbit, že vám budeme nápomocni minimálně tím, že vám zde poskytneme prostor pro komunikaci s podobně postiženými a snad i radou, jak postupovat  v jednotlivých případech.

S pozdravem a přáním úspěchu redakce PVA