A REPORT aneb československý voják 1989

7 replies [Poslední]
David Gore
Offline
Členem od: 29.11.2009

Když si pročítám A REPORT, mám pocit, jako bych se vracel do dob před listopadem 1989. Samá chvála, samé úspěchy, žádné problémy, žádné neúspěchy. Mám dojem, že časopis má jiné jméno, ale stejné redaktory. Jsou zde i dobré příspěvky, ale jiný pohled na armádu by zcela jistě z tohoto až zbytečně drahého časopisu, který se spíše povaluje po kancelářích, by nebyl podle mého názoru špatný.
Svým způsobem má poněkud stejný styl i armádní web www.army.cz, kde se mnoho o problémech nedočtete, ostatně ani nemůžeme, kdy je tak podle mého názoru, cenzurován.

Technik
Offline
Členem od: 30.06.2009
Časopis.

A to jsi kolego ještě neviděl perlu vyškovské posádky, časopis "Posádka" či jak se to jmenuje.Do toho přispívají ve Vyškově stejní lidé jako občas do A-reportu. 
Skutečně vrcholné dílo připomínající "socialistický realismus"
Samé úspěchy, vzad ni krok :-)))
Ano, posádka Vyškov, kde kdejaký zaprděný civilista ex-voják si nechává podávat hlášení a má se za více než vojáci v činné službě. A tak zatímco ve Vyškově nějaký šmudla si píše bláboly v jakémsi plátku, tak u útvaru strážní službu vykonávají VLaS a je problém obsadit dozorčí službu. A aby toho nebylo málo, tak moula který si pouští rozumy v takovém DE-LUXE  plátku zcela jistě propuštěn pro nadbytečnost nebude.
Jestli někdo máte alespoň jedno číslo, tak ho naskenujte a pošlete webmasterovi ať si daňový poplatník užije.
 

David Gore
Offline
Členem od: 29.11.2009
Časopis

Nebylo by špatné to tady pověsit a otevřeně se pustit do diskuze nad úrovní příspěvků a věřte tomu, že autoři se to brzy dozví a my alespoň na jejich účet a hloupost pobavíme ostatní, když už jsme tam, kde jsme:-))))))))))))))))

Realista
Offline
Členem od: 04.09.2009
Tady jich je
David Gore
Offline
Členem od: 29.11.2009
Tady jich je

Vyberte nějaké téma a dáme se do něj.....

Realista
Offline
Členem od: 04.09.2009
Jedno optimistické

http://www.army.cz/images/id_13001_14000/13264/ar01_2009.pdf
Tak třeba Rok stabilizace, str.4. Při odpovědi NGŠ na první otázku si připadám, že žiju v nějaké jiné galaxii...
 
 
 

Technik
Offline
Členem od: 30.06.2009
" fundovaná odpověď "

NGŠ by sdělil následující " Vážený pane XYZ, jelikož se změnili zdrojové rámce MO, AČR musí  se přizpůsobit skutečnému stavu"
Vždyť je to tak "snadné"....  vyhodíme pár lidí a hned ušetříme!!! A že jsme do lidí investovali peníze a výcvik??? koho to zajímá? Zítra tady nebudu a nástupce ať se stará. 
Jako v té pohádce "odvolávám co jsem  včera odvolal....... " 
ale jo, jako cenu za TOP RETRO má Realista pět hvězdiček!!!! 

Realista
Offline
Členem od: 04.09.2009
Náhoda?

Děkuji za zajisté prestižní ocenění:-) A to jsem kliknul na první číslo, které mě napadlo:-)))
Jinak v tom čísle je i další zajímavý článek z velitelského shromáždění. Někteří z na fotkách zachycených generálů dnes už neslouží a další podobný osud čeká. Jo jo, reali(s)ta života:-)