Gratulu letcům k prvnímu vítězství

7 replies [Poslední]
Vladimír
Offline
Členem od: 05.09.2009
J.A.
Offline
Členem od: 12.11.2009
Chcete vědět jak to vypadá s 53 žalobami na AČR?

Jelikož patřím k bývalým příslušníkům LZS(letecké záchranné služby) a LPZS /SAR/ (letecké pátrací a záchranné služby) dovoluji si tímto upozornit naše příznivce a nejen ty, na článek pana redaktora Františka Šulce na internetových stránkách On War / On Peace na jeho článek Vrtulníkaři vs armáda - geneze jednoho sporu a pak obzvláště doporučuji si přečíst tento článek MO panu A.Vondrovi se slovy: Kdy konečně pane ministře uznáte, že armáda udělala chybu a zaplatíte nám dlužné částky za naše přesčasy nebo snad čekáte až úroky z prodlení dosáhnou mnohonásobně větších částek než nám dlužíte, či budete čekat na verdikt ESLP ve Štrasburku, kam jsme ochotni náš spor v případě neúspěchu dotáhnout a tím uštědřit naší republice další mezinárodní ostudu?
Nebylo by od věci, kdyby si tento článek přečetl i ministr spravedlnosti pan J.Pospíšil, to jen aby viděl jak je těžké v tomto státě se domoci té tížené spravedlnosti a jak si ze zákona daných lhůt nedělá státní aparát vůbec těžkou hlavu a jak k tomu všemu má přijít chuďák obyčejný člověk.

 

http://www.onwar.eu/2011/01/16/vrtulnikari-vs-armada-%E2%80%93-geneze-jednoho-sporu/#more-4317

Kikin
Offline
Členem od: 23.06.2009
Konečně světýlko na konci tunelu

Rozsudek jednoznačně poukazuje na pohrdání zákony a souvisejícími předpisy a to armádními špičkami, které si jako správní orgány, tedy rozhodčí orgány ve sporu, dělají co si zamanou. Na lidská práva a zákony kašlou. O vojenské hrdosti a cti nemůže být ani slova. Lidé podepsaní pod jednotlivými listinami souvisejícími s tímto sporem za armádu: plk. Dědoch, plk. Braun, gen. Minařík, gen. Halaška. (všichni tohoto času již bezpečně v civilu..) To že tak konali s tichým souhlasem nejvyššího velení GŠ je lehko dedukovatelné. O tom je toto rozhodnutí soudu. Pokud budou všechna rozhodnutí v náš prospěch, potom jenom toto kolečko bude army stát 400 000 tisíc. Kolik bude těchto koleček záleží na míře právního ignorantsví nejvyššího velení armády. 

mazut
Offline
Členem od: 07.10.2009
Páni piloti výborně!

Až nezávislý soud musí připomenout pánům generálům jejich funkční povinnosti? Oni to nevědí, že se podřízený nemá vydírat a okrádat? Doufám, že je ještě stihne spravedlný trest.
Jste dobrým protivníkem nafoukaným mocipánům z velení. Děkuji za Vaši práci a pevný charakter.

kapelmeister
Offline
Členem od: 11.09.2009
Gratulace

Blahopřeji k úspěchu všem, kterých se to týká. Jsem rád, že se konečně ukázala spravedlnost. Jen tak dál, ať si Pickové a jim podobní nemyslí, že jsou všemocní. Blahopřeji!

Technik
Offline
Členem od: 30.06.2009
CONGRATS!!!

pánům pilotům a technikům, kteří se konečně soudně domohli svých oprávněných požadavků.
A tak se ukázalo, že jednání a rozkazy páně Halašky byli protiprávní.  Přesně jak popisuje  webmaster zde na webu.
Boží mlýny melou pomalu a jistě. Semleli pana Halašku, kterému armáda může poděkovat! Co poděkovat, po vyčíslení škod by mělo MO vést občanskoprávní spor a náhradu škod, protože zodpovědnost je zřejmá.
Pan Halaška měl za sebou "Úřad právního zastupování MO" kde sio mohl před vydáním rozkazů zjistit právní důsledky a správnost svého jednání. Jako manažer měl odpovídající plat za svoji zodpovědnost.
O tom, jak se roky vymáhá právo na MO si můžete přečíst zde, i o tom jak si jistý VePř snažil na nehodě "přihřát svoji polívčičku"
http://www.vrtulnik.cz/accidents/nehoda001.htm

Filip
Offline
Členem od: 04.11.2009
Gratulace pro SAR

Také se připojuji ke gratulaci letcům ze SAR a jejich kolegům.
Konečně začala platit spravedlnost v AČR, ale díky soudům. Doufám, že teď armáda bude za úmyslné okrádání a šikanování lidí jen platit, platit a platit ..... škoda jen, že nezaplatí ten, kdo to zavinil, ale daňový poplatník. Přesto je to super.

parasutist
Offline
Členem od: 04.08.2009
Gratulace

Také vám gratuluji a ted je zřejmě řada na VP kde je to to samé s hotovostma.:)