A je to přesně tady

3 replies [Poslední]
philadelphia1969
Offline
Členem od: 07.07.2010

Dobrý den všem.
Je to přesně tady, nejsem voják, ale pracuji ve školství s těmi nejmenšími. Asi bych měla mít radost z toho, že nám přitečou peníze, ale není tomu tak. Je to proto, že je to na úkor někoho jiného. To , že se vám to nelíbí celkem chápu, jenže za rok se to může stát zase nám, protože zdravotníkům se to taky nebude líbit,že my jsme dostali a oni nic.Prostě začarovaný kruh.Jen důchodci to mají dobré, ti dostávají malinko každý rok a pěkně po tichu, aby na ně nebylo moc vidět:(.Mise a délku misí si nevyčítejte, není co závidět všem, vojáky máme v rodině taky a jeden z nich byl v bývalé Jugošce.Přivezl si vzpomínky a malinko fotek.Jsem ráda, že všechny válečné konflikty jsou celkem daleko a doufám , že i moje šestiletá dcera bude moci celý svůj život prožít v klidu a míru. Vám přeji, aby jste svůj boj za peníze vyhráli  bez ztrát  a prolití krve.
 

jadrob
Offline
Členem od: 07.07.2010
Bude docela zajímavé, jak se

Bude docela zajímavé, jak se na zvýšené platy + navrhovaný náborový příspěvek začínajících učitelů budou tvářit ti, kteří už nějakou dobu učí :-))

philadelphia1969
Offline
Členem od: 07.07.2010
Bude docela zajímavé, jak se

No to je úplně nad slunce jasné, ti s praxí ve většině nechají ty nové ve všem vymáchat nosánek a pojedou si po své linii, protože ať už je to jak chce, krize je tady a strach o místo má každý. Nebo alespoň každý, kdo má zdravý rozum a pud sebezáchovy.

GEORGE
Offline
Členem od: 24.06.2010
Přesně tak. Myslím, že to

Přesně tak. Myslím, že to zanáší jen nenávist a závist mezi jednotlivé profese. Práce vojáka z povolání má své specifika tak jako každé jiné povolání a je hloupost si vyčítat, která profese je více užitečná. Vše je o nabídce a poptávce na trhu práce. Pokud politici chtějí armádu tak musí také říci v jakém počtu, na co ji použít a také vojáky zaplatit. Každý dělá na to na co má vzdělání, nebo co ho baví, případně které zaměstnání mu nabídne nejvíce z jeho požadavků.Ti co nejvíce vykřikují jak jsou vojáci přeplaceni a je dobře, že jim je snížen plat by to za ty peníze nikdy nedělali. O tom jsem přesvědčen. Čas ukáže jak to z odchody případně novými nábory ve skutečnosti nakonec opravdu bude, protože o všem rozhoduje trh práce. Bohužel doba přináší závist a zase jen závist a vše se točí  jen kolem peněz.