Zrušení posádek?

No replies
friends.007
Offline
Členem od: 27.07.2010

Nelze vyloučit ani rušení některých posádek či útvarů. Spekuluje se například o uzavření základny vrtulníkového letectva v Přerově nebo základny dopravního letectva v pražských Kbelích. Podle důvěryhodných informací deníku E15 o tom již na uzavřeném jednání hovořil premiér Petr Nečas s ministrem obrany Alexandrem Vondrou.
http://domaci.eurozpravy.cz/armada-a-policie/13879-armada-zrusi-pres-tisic-pracovnich-mist/
Vedle toho se podle Hrbaty zřejmě omezí bojová pohotovost, proplácení přesčasů a bude zastaven nábor.
Proplácení přesčasů se týká jen vysokých důstojníků na MO a GŠ. Stejně tak i proplácení náhrad za SC svým vozidlem cenou za 1/km. Řadový voják se toho nikdy nedočká.
 
Moje poznámka:
Optimalizujme procesy řízení a velení. Zrušme zbytečné velitelství a ne posádky. Prodejme budovy v Praze a dalších městech otevřeným výběrovým řízení - aukcí kdo nabídne nejvíc. A získáme několik miliard. Jenom na údržbu těchto objektů se vynaložilo neskutečně mnoho financí a celkem zbytečně, protože ty investice jsou nekonečné.  Jenom za 1/2 takto získaných prostředků je možné postavit náš nový pentagon i s ministerstvem. Druhou polovinu věnovat na rekonstrukci běžných kasáren.
 
Doporučuji Vám přečíst si publikace o propojení politiky s podnikatelskou sférou. http://ulozto.cz/hledej/?q=kmotr+mr%C3%A1zek